Wolsungowy konkurs - wpadka

Najpierw wstydliwa nieobecnosć Kuźnii Gier na wolsungowych prelekcjach na Avangardzie 007, a teraz wpadka z konkursem. Grupa Kuźnii z Gutrykiem Gemeine na czele wciąż zaskakuje. — wolsung.pl
       
Avatar dodane przez: Laveris de Navarro do kategorii: DZIWACTWA 2658 dni temu.
Potrzebuje 9 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj · Antygłosów: 5
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Zuhar 2657 dni temu +7
O ile informacja istotna, bo być może ktoś przeoczy ją na stronie Kuźni i nie podeśle tekstu ponownie, o tyle masz niebywały talent do zachowywania się przy zamieszczaniu informacji jak praktykant w Fakcie.
Laveris de Navarro 2657 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -7
Zuhar 2657 dni temu +1
Sprawdź definicję słowa "dygresja" (pewnie zaskoczy Cię, że jeśli coś zajmuje 100% wypowiedzi, nie jest dygresją).

Borejko jest trollem z gatunku satyrycznych (na wszelki wypadek definicję satyry też przeczytaj). Zaliczam takie do "szkodników" pożytecznych.
Qball 2657 dni temu +1
Praktykant Zuhar? Toż to profesjonalny żałosny redaktorzyna. Nie każdy bowiem jak w nieelegancji sposób się wygłupić i zrobić z siebie skończonego durnia. Lewarek wie.
Misiolak 2657 dni temu +1
Przepraszajace wydawnictwo? Faktycznie skandal. Powinni strzelic focha i oskarzyc fanow o kradziez, sabotaz i inne wystepki.

BTW: kiedys bylo w zwyczaju oddzielac osobisty komentarz (nomen omen w pierwszym komentarzu) od wlasciwej tresci. Moze czas pietnowac pieniacze njusy tak jak samotopienie?
Seji 2657 dni temu +3
Wy sie takimi pierdolami zajmujecie, zamiast sie chwalic, kto ma wiekszego http://rpg.polter.pl/nielubiesielogowac-I-kto-ma-wiekszego-plusa--b12199
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida