*

Recenzja Dice+ – elektronicznej kostki do gier

— www.tabletowo.pl
       
Avatar dodane przez: Magnes do kategorii: CIEKAWOSTKI 2166 dni temu.
Potrzebuje 7 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj
Komentarze Kto głosował Powiązane
Magnes 2166 dni temu 0
Jak będę cRPG robił, zastanowię się nad wsparciem - byłoby ciekawie grać w RPG na tablecie i od czasu do czasu rzucać kostką. PS. Zaraz zresztą zapytam producenta, może uda się dostać egzemplarz do testów.
Furiath 2165 dni temu +3
Nie chcę hejterzyć pod jakimś blogiem pozafandomowym, aby nie robić syfu wydawcy, dlatego ograniczę się do Bagna :)

Mam Dice+, zupełnie nie rozumiem tych zachwytów, jakbym się w innym świecie urodził. Kostka jest kiepska na maksa - gdyby miała ekraniki do generowania dowolnych symboli to czułbym innowację, a tak czuję jakbym rzucał zwyczajnym plastikiem z diodami w środku. Doświadczenie z grania w gry i rzucania nią jest zupełnie z czapy - gry są kiepskie i o wiele wygodniej byłoby mi lub córce (5 lat) generować rzut na tablecie, niż męczyć się z kostką, której zdarza się nie łapać rzutu, zasięgu.

Nie rozumiem zupełnie, dlaczego my tę słabą kostkę stawiamy jako polski wzór innowacji. Nie drukarki 3d, nie Ivonę, ale kiepski i niestety niezbyt użyteczny produkt.

Zauważyłem, że w polskim fandomie są rzeczy, które są oralnie wynoszone na piedestał, ale w praktyce nikt z nich nie korzysta i za tym nawet nie tęskni. Ale wypada mówić dobrze. Kość jest słaba i poza żyroskopem nie widzę w niej nic innowacyjnego. Córka nie tękskni za graniem w gry z kością, jak bierze tablet to jej ta kość bardziej przeszkadza niż pomaga. Nie jest to produkt warty uwagi - co najwyżej niezbyt praktyczny gadżet.
Seji 2165 dni temu +1
Dzięki, Furiath. D+ nie mam, ale od dawna zachodzę w głowę, na cholerę to komu w obecnej postaci, zwłaszcza spięte z komputerem, który może losować wyniki.
KFCs 2164 dni temu 0
Szczerze to miałem bardzo podobne odczucia po tym jak ogłosili to cudo. Chociaż poniekąd jako erpegowiec, fetyszysta kości jestem w stanie zrozumieć tę fascynację turlaniem, ale to jednak zbyt mało żeby mnie przekonać do zakupu..
Magnes 2164 dni temu 0
Dzięki za ostrzeżenie. :) A przydatne być może by było, by klimatu dodać do cRPG i planszówek na tablecie, ale musiałoby być takich kości więcej.
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida