*

Protodimension Magazine numer #7

Ukazała się siódmy numer Protodimension Magazine w środku 72 stron poświęconych horrorowym materiałom RPGowym (CoC, Cold City, Dark Conspiracy itd.) — www.protodimension.com
       
Avatar dodane przez: drozdal do kategorii: RPG | stało się popularne 3106 dni temu.
pokaż w ramce · antygłosuj
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Neurocide 3106 dni temu +1
No to macie fest obsuwę jeśli idzie o tego niusa.
drozdal 3106 dni temu 0
Natknalem sie na info podczas przekopywania sie przez strone Unknown Armies. Nie widzialem newsa o tym nigdzie indziej, wiec dodalem ;)
Neurocide 3106 dni temu +1
Fajny numer. W środku scenariusz do Cold City - polecam. Kupa fajnego materiału, kupa handoutów. Bardzo lubię chłopaków z Protodimension. Miałem wrażenie, że news gdzieś już szedł, ale chyba niestety nie, a zatem uwaga o przeterminowaniu przesadzona. Składam samokrytykę i proszę o bana. :)
Borejko 3106 dni temu +1
Ja pisałem o nim tak początkiem lutego zdaje się.

edycja tekstu: No wspominałemhttp://gryfabularne.blogspot.com/2011/02/protodimension-7.html
Neurocide 3106 dni temu +2
Tak... tyżeś był pisał.
drozdal 3106 dni temu +1
I widac ze nie czytam twojego bloga tak blisko jakby trzeba bylo panie B.
Borejko 3106 dni temu +3
http://www.gry-fabularne.pl/2011/03/protodimension-7/ I widzisz cóżeś narobił? Zaraz do P. dojdzie "ś-w/n-ieżynka z lutego". Tu jest Polska. Ja kiedyś jak pisałem o nominacjach np. do Ennie to specjalnie pisałem o Weird Wars III nie II. 2 portale bezmyślnie przecopypastowały. Ja miałem ubaw przy kawie. Jedyna osoba która zwróciła mi uwagę to Piotrek.
Sethariel 3106 dni temu +1
:D Ja wiem, że news nieświeży, ale niektóre rzeczy dopiero od niedawna zaczynam śledzić, zwłaszcza te którymi się za bardzo nie interesuję.
Seji 3106 dni temu +2
Ej, serio xerowali newsy? Nie chwaliles sie. :D Jestes trendsetterem!
drozdal 3106 dni temu +1
Panie Boreyko daj mi pan swoj adres paypalowy to co symboliczna zlotowke za prawa autorskie lub tez bycie pierszym wysle ;)
Seji 3106 dni temu +2
Borejko! Nie dajta se w kasze dmuchać! Birzcie dulory! Łon jak Jaśko Maciejowej do Niju Jorku wyjechoł! U nigo dulorów jak kaczków na stawie!
Borejko 3106 dni temu +1
To im trzeba posyłać! Mój znajomy z Lądka to ciągle tylko o kiełbasie podwawelskiej i wódce. I że kapusta kulawa na bigos u pakistańczyków w polskim sklepie (sic!) nie taka. Drugi znowóż co to bliżej Soho siedzi plecak przypraw z Kamisa wywozi bo kminek kulawy mają tam. Im ściepy robić trzeba i posyłać. A znajomy góral z Podhala jak tam pojechał gdzie Drozdal bytuje to powiedział że bida jak sk&rwisyn - po tygodniu go do roboty zagonili a tu owce sobie pasał na hali i grzyby zbierał. Bida to jest tam Panie - U Ich Człowieka w USA.
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida