Prawnik ofiar ujawnił film ze strzelaniny w supermarkecie w Moskwie

"Adwokat ofiar majora rosyjskiej milicji, który w supermarkecie zastrzelił dwie osoby i ranił sześć, opublikował w sieci film z kamer przemysłowych pokazujący tragedię. Prawnik Igor Trunow mówi, że zdecydował się na taki krok, by przestępca nie uciekł od odpowiedzialności za swój czyn." — wiadomosci.gazeta.pl
       
Avatar dodane przez: Sethariel do kategorii: INNE 3876 dni temu.
Potrzebuje 10 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj · Antygłosów: 6
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Borejko 3876 dni temu 0
Ja piewdolę.
Seji 3876 dni temu 0
No wlasnie ja tez. Chyba nie ten portal.
Sethariel 3876 dni temu 0
Mnie wydało się to dość ciekawe i inspirujące. A takich rzeczy przecież często szukamy jako gracze a zwłaszcza MG. Nie wydaje mi się by tematyka znacząco odbiegała od innych niezwiązanych bezpośrednio z fantastyką wieści w Bagnie. Ale zrozumiem, jeżeli komuś się nie spodoba i wstawi antygłosa.
Seji 3876 dni temu 0
Jak na razie jestes pierwszym, ktory tu wrzucil link do filmu, w ktorym koles idzie przez sklep i strzela do ludzi - nie w grze, ale w RL. Ciekawa inspiracja. Borejko, wyciagaj Anarchist Cookbook!
Sethariel 3875 dni temu 0
Sam filmik aż tak inspirujący nie jest. Ciekawie jest za to z kontekstem wydarzeń. Pokazuje, że życie pisze najdziwniejsze scenariusze.

Wygląda jednak na to, że to moja odosobniona opinia. Szkoda.
Seji 3875 dni temu 0
Co do kontekstu, to ja tu widze jedynie chora solidarnosc zawodowa, obecna wszedzie - nasz nabalaganil, to mu pomozemy i np. odciski znikna. Wystarczy poczytac o polskiej policji. Nic inspirujacego IMO.
Borejko 3875 dni temu 0
Rozwinę "Ja piewdolę" bowiem:

- gościu napiewdala jak na FPP shitterze do ludzi

- drugi gościu to daje do publikacji

- znajduje się to i tu na Bagnie

Świat się zmienia... w bagno.

PS. A szukanie inspiracji w czymś takim... jest jak niefortunna publikacja do Kultu o pewnym pikującym samolocie w dół, pewnego portaliku.
Paladyn 3875 dni temu 0
"Mnie wydało się to dość ciekawe i inspirujące. A takich rzeczy przecież często szukamy jako gracze a zwłaszcza MG."

Czyś ty się szaleju najadł? Daruj sobie granie w RPG, bo zatracasz chyba granice między zabawą, a prawdziwą, realną tragedią. Skoro nie potrafisz jej uszanować i traktujesz ja jako przyczynek do zabawy, to nie wiem jak mam to określić...
Sethariel 3875 dni temu 0
Wbrew pozorom nie traktuję tragedii jako przyczynku do zabawy, raczej jako inspirację do przemyśleń na temat ludzkich zachowań. News wydał mi się interesujący, to go wrzuciłem. Waszym zdaniem nietrafnie... tak bywa.

Nie zamierzam wdawać się w dyskusje. News nie podoba się? Antygłosuj.
Paladyn 3875 dni temu 0
Nie, nie kochany, napisałeś, że Cię to inspiruje jako MG lub gracza: "Mnie wydało się to dość ciekawe i inspirujące. A takich rzeczy przecież często szukamy jako gracze a zwłaszcza MG"". Zastawiłbym się dwa razy na Twoim miejscu, zanim bym palnął taką durnot, a jeśli już bym ją puścił, to zamiast wykręcać i tłumaczyć, że źle mnie zrozumiano, przyznał się do błędu i położył uszy po sobie.

Antygłosowałem, ale będę mówił też o tym, co mi się nie podoba.
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida