Powstaje film o Dungeons & Dragons - można dorzucić cegiełkę

Powstaje film dokumentalny o Dungeons & Dragons...
...a raczej powstanie, jeśli w tym pomożemy. Autorzy zbierają dotacje poprzez Kickstarter. Zostały tylko 4 dni - każdy może pomóc : ).

Nie mniej ciekawe, że list z odezwą, by wspomóc tworzenie tego filmu wysyłają twórcy niby konkurencyjnego dla D&D Pathfindera (Lisa Stevens).
Warto rzucić okiem na materiały video. — www.kickstarter.com
       
Avatar dodane przez: Sarr do kategorii: RPG 2815 dni temu.
Potrzebuje 7 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Sethariel 2815 dni temu +1
To ciekawe, że trzecia część The Gamers zebrała ponad 400 tysięcy dolarów, a ten film dokumentalny jeszcze kilka dni temu nie miał nawet 50% zakładanego celu finansowego (150 tysięcy dolarów).

Chociaż... to nic odkrywczego, że ludzie wolą rozrywkę :)
Krzemien 2814 dni temu 0
Bo druga część Gamers była pięknym podsumowaniem D&D jako hobby. Moi gracze oglądając go parskali co chwile śmiechem a po chwili było "zaraz.. to tak jak ja". Na YT jest kilka filmów o D&D jako takim np Dungeon Masters 1-3 albo D&D Experience, co prawda nie opowiadają o historii tej gry, ale dla większości oglądających informacje tam zawarte są wystarczające. Film o korzeniach D&D powinien interesować głównie grognardów, ale akurat oni we własnym mniemaniu wiedzą lepiej i nie bedą go finansować.
Sethariel 2814 dni temu 0
Coś w tym co piszesz rzeczywiście jest. Cała historia z Gamers 2 jest bardzo pouczająca.

Swoją drogą, gdybym miał jakieś wolne pieniądze też przeznaczyłbym je na trzecią część Gamers, a nie na film dokumentalny o D&D. Poza tym kilka tez twórców filmu budzi moje zastrzeżenia - "...any online profile you fill out, have their elements and DNA rooted in Dungeons & Dragons.".
Sarr 2814 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
No nie bądźmy już takimi perfekcjonistami, w dzisiejszych czasach dokumenty i tak bardzo często się z grubymi faktami mijają - muszą iść trochę w parze z sensacją, by w ogóle kogoś zainteresować ; ). Więc myślę, że na takie szczegóły można by przymknąć oko.

Akcja chyba przynosi rezultaty - zostały 3 dni i próg 150k dolarów przekroczony : ). Pozostaje im życzyć powodzenia, bo to będzie kawał ciężkiej roboty...

Ciekawe ile finalnie uzbierają : ). Zobaczymy.
Sarr 2815 dni temu +1
No dokładnie... Ale w ogóle to przede wszystkim WotC nie potrafi jakoś wykorzystać potencjału tkwiącego w tej marce :/. Bardzo cienko sobie radzą, a mogliby być bajecznie bogaci moim zdaniem.
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida