*

Demo Pathfinder MMO na Kickstarterze

Na Kickstarterze ruszyła zbiórka funduszy na demo Pathfinder Online - Fantasy Sandbox MMO, które ma przekonać potencjalnych developerów do stworzenia pełnoprawnej gry MMO w świecie Pathfindera. — www.kickstarter.com
       
Avatar dodane przez: Sethariel do kategorii: RPG 2742 dni temu.
Potrzebuje 7 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

KFCs 2741 dni temu +1
to już trochę śmieszne żeby robić tech DEMO na Kickstarterze.. jedynie Thornkeep book ratuje sprawę. Dopiero będzie zabawnie jak mimo tego nie znajdą dystrybutora ;)
dzemeuksis 2741 dni temu 0
Hmmm..., serio? No spoko, mogliby by zbierać na pełnoprawną grę. Tylko że wtedy do zbieranej kwoty musieliby dopisać co najmniej jedno zero. Jak myślisz, w jakim stopniu wpłynęłoby to na szansę powodzenia zbiórki?
KFCs 2741 dni temu +1
Ja nie wnikam, chcą ludzie MMO niech płacą za tech demo, nic mi do tego, tyle że to już kolejny poziom abstrakcji, za chwilę się okaże że będą robione zrzutki na znalezienie programistów i założenie studia do stworzenia danej gry ;)

a potem? może zrzutka na stworzenie samej koncepcji gry? a potem zrzutka na ryzę papieru? ;)

Jak mówię, nic mi do tego skoro są chętni płacić, ja sam już ponad 100 dolców przepuściłem na KSerze, ale w takie niepewne coś bym się nie pakował.
KFCs 2741 dni temu +2
btw. w następnym tygodniu, Pinnacle startuje ze swoim nowym settingiem na KSerze.
KFCs 2740 dni temu 0
15 maja D-Day. Dzisiejszy hint: "dead presidents".
KFCs 2741 dni temu 0
Chociaż nie powiem, na papierze koncept sandboksowego MMO wygląda całkiem ciekawie, zawsze to jakaś odmiana od dennej sztampy WoWopodobnej - jeśli faktycznie gracze mieliby duży wpływ na świat to mogłoby wyjść z tego coś bardzo fajnego.
Sethariel 2738 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
W ramach tematu: http://xkcd.com/1055/
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida