Oneiros - Świat Mroku: Konkurs dobiegł końca

Świetny skądinąd konkurs zakończył się niepowodzeniem, a bliżej nieznany mi organizator, "Kastor Krieg" zapowiada ("I wiecie co? Odechciewa się cokolwiek dla Was pisać i organizować" - z polter-bloga) koniec tego typu inicjatyw. Szkoda... :/ — oneiros.pl
       
Avatar dodane przez: Jarl do kategorii: RPG 4161 dni temu.
Potrzebuje 7 głosów. · pokaż w ramce · antygłosuj · Antygłosów: 1
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Borejko 4161 dni temu +2
Taka szkoda i jeszcze mu trolluje do tego złapał katar. i sete se sam ukradł
Jarl 4161 dni temu 0
Sety, kataru i Starej Szafy też szkoda... :/
Borejko 4161 dni temu +1
Taki był rozentuzjazmowany że przeoczył że White Wolf obniżył ceny na pedefy o dwajścia procent z okazji śmierci Julka Cezara- jak ja to przeczytałem to miałem napisać do Greczyszyna żeby wprowdził promocję z okazji xsetlecia zeżarcia Popiela przez myszy
Jarl 4161 dni temu 0
Jako wieloletni i niezaprzeczalny miłośnik WoD-u i PEŚM-u wnoszę o założenie Towarzystwa Uciskanych Kainitów, Antediluvians, Nieumarłych (w skrócie TUKAN) im. Bella Lugosi. Popiela też żal... :/
Borejko 4161 dni temu 0
Tak podsumowując i wracając do tytułu to nie konkurs a Świat Mroku za sprawą jednego Orła dobiegł końca. Nadchodzi Stalowy Świt.
Szczur 4161 dni temu 0
Co tu ciekawego - że Kastor postanowił zrobić konkurs na dziwnych zasadach i wymyślił jak zrobić sobie reklamę dla swojego serwisu, wyciągnąć artykuły i nie dać nikomu nagrody a potem robić z siebie męczennika?

Nie żeby to było u niego coś nowego.

A że inicjatywa zdechła w takiej postaci jak była to niespecjalnie szkoda. Konkurs na zuym polterze miał się dobrze przy ostatniej edycji.
Jarl 4161 dni temu 0
Szkoda, szkoda... :/ Koników bujanych i kolorowych zegarków też... :/ A tu: "Ja wiem, że mam *problem wizerunkowy*, który w Polsce zalicza się do *poważnych*. Nie daję sobie wejść na głowę i ludzi szlag trafia. Trudno, albo się z tym przegryzą, albo highway." Tak!
Borejko 4161 dni temu 0
Ale który to już raz z siebie robi meczennika. Ludzie są slepi i nie widzą co pisze na LCD?
Borejko 4159 dni temu 0
Cytaty: Redakcji też się należy jakaś forma podziękowania, nie mówię nawet "zapłaty", za zorganizowanie konkursu, za danie szansy na wygraną.
Seji 4159 dni temu 0
Piekne. :)
Jarl 4159 dni temu 0
"Mam zwątpić w Poltera do reszty?" Niewierny Bach.
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida