Drugi numer Rebel Times już dostępny

No i jest - drugi numer Rebel Times. — rpg.polter.pl
       
Avatar dodane przez: Magnes do kategorii: PLANSZÓWKI I KARCIANKI | stało się popularne 4584 dni temu.
pokaż w ramce · antygłosuj · Antygłosów: 1
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Seji 4585 dni temu 0
Caly czas sie zastanawiam, jaki sens ma wydawanie takiego folderu reklamowego. Bo za pismo raczej tego nie uznam nigdy.
drozdal 4585 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
spoko maroko - recka "opbulikowana " w PDFie ma wiecej lansu niz taka na stronie netowej ;)
Borejko 4584 dni temu 0
Ja cały czas zastanawiam sie jak można folder reklamowy nazywać PISMEM.
ajfel 4581 dni temu +1
Po wielu komentarzach ludzi stwierdzamy, że wydawanie Rebel Timesa ma sens. Skoro czytają i czekają na recenzje w następnych numerach, to nas to utwierdza w przekonaniu że jest sens tworzyć RT.

Seji&Borejko - co Waszym zdaniem należy uczynić, by Rebel Times nie był - jak to nazywacie - folderem reklamowym ???

Oprócz fajnych (w naszej ocenie) produktów mamy też pisać o gniotach? Czy chodzi o to, że nie może być on do pobrania w sklepie, bo to automatycznie oznacza stronniczość ludzi na łamach RT recenzujących?

Wyjaśnijcie mi bardzo proszę:-)
Seji 4581 dni temu 0
Juz sluze, drogi Ajflu. ;)

Po pierwsze i najwazniejsze: same zalozenia, co pismo ma recenzowac. O ile pamietam, maja to byc a) produkty dobre i b) produkty dostepne w rebel.pl.

Jak Was wszystkich (Ciebie, Stinga i Jo) znam, lubie i szanuje, jednak mimo firmowania RT Waszymi naziwskami pismo ma dla mnie znikoma wiarygodnosc (tytul, nie Wy - o Was sie nie martwie :)). To nic, ze wydaje je Rebel - MAG wydawal MiM i recenzowal w nim swoje produkty (a nawet pozwalal je objezdzac nizej podpisnaemu :P), Portal miesza recki z prezentacjami (ta sama szata graficzna, zabieg wiadomo jaki) - ale tu ciezko bylo sie czepic. Natomiast taka deklaracja, jaka przytoczylem, moim zdaniem sprowadza RT do roli kolorowego folderu wlasnie. NIczym gazetka z Tesco.

Recenzujcie to wszystko, co sie ukazuje. To moja pierwsza propozycja. Druga jest taka, zebyscie Ty i Sting recenzowali rzeczy wydawane przez innych wydawcow, a produkty z katalogu Rebela wysylali do recenzentow zewnetrznych - w miare mozliwosci. Tak, wiem - koszty, czas, itd. Jasne. Ale to IMO podbije wiarygodnosc o kilka oczek. A do tego recenzujcie nie tylko dobrze rzeczy, ale tez i zle. Bo to jest zadaniem recenzenta - omawianie jakosc produktow. Od polecanek rzeczy dobrych sa ludzie z dizalu marketingu i PR. ;)

Tyle na szybko. Jeszcze pomysle i przekaze Ci na Falkonie, jak wpadne na cos innego - przy dwoch zaleglych piwach. :)
Borejko 4581 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Folder z Tesco i folder z Rebela to jedno i samo. Tylko produkty inne. No i nakład inny...i jedno wydrukowane a drugie w PDF etc.

Pomijając już te kwestie o których pisał Seji. Mierzi mnie to że powstaje kolejny Times PDFowy. Nikt w tym Waszym Funowym Fundomie nie umie współpracować. Po co słać jakiekolwiek recenzje do kogoś z zewnątrz skoro ktoś z zewnątrz wydaje swoje recenzje w swoim XX-SFRPG Zeitungu.

Gdybyśta zechcieliśta pisaliśtabyśta do jednego pisma. I podejrzewam że papierowego.

Ale najpierw jest ważniejsze że Jasiu nie lubi Krzysia, bo jego dziewczyna chodziła z tymi z V-ki, a poza tym Marian nażygał na Bagiennikonie szefowi Hildzi.pl do pudełka na Nełroszimce Xex. To z nimi nie będziemy współpracowali.Czas założyć xxxRPG- Previev. A z tymi i tamtymi nigdy nie bedziemy wspołpracować! Cztery recenzje se sami napiszemy pod 16 róznymi nickami!
ajfel 4580 dni temu 0
Seji:

- na Falkonie z pewnością będzie okazja pogadać. Orgowie wstawili spotkanie z redakcją "gazetki z Tesco" w piątek o 20tej. Wpadnij;-) A jak nie, to faktycznie przy tych browarkach zaległych;-)

- co do Twojej wypowiedzi - tak na szybko: pismo nie jest wiarygodne, a ludzie w nim piszący tak? To mi faktycznie będziesz musiał na Falkonie wyjaśnić ;-)

Zła jest deklaracja, że piszemy o rzeczach ciekawych? Staniemy się wiarygodni, jak napiszę na okładce że "World of Warcraft" jest do dupy? To że piszemy o rzeczach ciekawych i godnych uwagi, nie oznacza jeszcze bezkrytycznego wychwalania każdego opisywanego produktu. Piszemy o błędach, niedociągnięciach, obleśnych wydaniach etc - to imho odróżnia od folderu reklamowego. Dlatego SLA zjechany został za paskudne wydanie, a Talisman za archaiczność zasad."Druga jest taka, zebyscie Ty i Sting recenzowali rzeczy wydawane przez innych wydawcow, a produkty z katalogu Rebela wysylali do recenzentow zewnetrznych" - hmm.. a jacy to są "zewnętrzni"? My ze Stingiem nie jesteśmy pracownikami Rebela:] Nikt nam nie mówi o czym mamy pisać i jak oceniać:-))) Mam wyszukiwać tytuły, których Rebel nie ma w katalogu? Toż to skrajne utrudnianie sobie życia.. w dodatku nie do końca pojmuję co ma mieć na celu :/ Przychodzą mi tu na myśl tylko takie produkty, których nikt nie ma obecnie w sprzedaży. Chętnie bym o SpaceHulku napisał... ale poczekam na 3 edycję;]

Borejko:

- wlazłeś na temat stary jak ten Twój Funowy Fundom. Czy godne potępienia są próby robienia czegoś nowego, w trochę innej formie (podkreślam: PRÓBY)? Ciebie mierzi.. mnie nie. Ja nie potępiam z góry nowych inicjatyw, bo "wszyscy wspólnie powinni pisać w JEDYNYM SŁUSZNYM miejscu".

Zrobili nowy serwis/pismo/zin/cokolwiek? Na stos z nimi!

Jakby te same teksty dostarczyli do odpowiednich działów Porter.pl lub Hildzia.pl to cacy. A tak to gazetka z tesco, niewiarygodni i w dodatku nie potrafią z nikim współpracować!

"Gdybyśta zechcieliśta pisaliśtabyśta do jednego pisma. I podejrzewam że papierowego" - tja... cały FUNdom zjednocznony przy jednej gazecie, jednym portalu internetowym, jednym forum. Zresztą.. skoro jesteśmy tacy niewiarygodni i tworzymy folder reklamowy, to nie wiem czy załapalibyśmy się do tego "jedynego słusznego" pisma.

Proponuję Borejko, byś dał trochę na luz. Nie podoba Ci się RT, ok. Ale pierwszy numer tego "folderu reklamowego" przyjęty został o wiele cieplej niż się spodziewałem i utwierdza nas to w przekonaniu, że jest sens działać dalej na tym polu.
Borejko 4580 dni temu +1
I dzięki temu nigdy nie będzie ajfel papierowego pisma. Nie bedzie nawet dobrego fanzine PDFowego. Bo zakładając ciepłe przyjęcie bedziemy mieć kolejny PDF obok Wieży, Pirata, Talizmana i całej reszty.

Nie będzie niczego.

Ja także nie potępiam nowych inicjatyw, lecz chciałbym żeby w tym skostniałym półświatku w końcu coś się stało. I nie oczekuję BigBangu. Oczekuje fajnego pisma i nic więcej.

A że konstruktywna krytyka to nie jest bo zaraz ktoś coś napisze "to napisz i Ty coś" więc się odetnę.Albo zamknę.

Bo sam nie wiem kooperacja czy konkurencja
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida