Aure Canis o feminiźmie

Kapitalny tekst Aure Canisa - feministy zagryzionego przez inne feministki. Długie, ale warto :D — karcianki.polter.pl
       
Avatar dodane przez: Craven do kategorii: DZIWACTWA | stało się popularne 2733 dni temu.
pokaż w ramce · antygłosuj · Antygłosów: 6
Komentarze Kto głosował Powiązane

Wiadomości powiązane

Komentarze

Craven 2733 dni temu +2
"(Tu ciekawostka. Na filologii polskiej do facetów często się mówi per pani, a koleżanki mówią czytałaś x?. Można się przyzwyczaić. Feministki potrafiły tu jednak wejść na zupełnie nowy poziom, jak absolutne zignorowanie mnie jako części podmiotu zbiorowego i niemal nieustanne mówienie przy piętnastoosobowej grupie niewiast per co panie uważają (co było dla mnie wskazówką, że mam się nie odzywać), lub konstrukcja niezwykła: nie wiem, czy pan czytała. Wow.)"
MacKotek 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
Dobry. Nieerpegowy. Tekst. Na. Polterze...

Rzeczywistość się popsuła! Uwaga na spadające z orbity dynie!
KFCs 2733 dni temu 0
Jaki tam dobry, trolololo jak zwykle, co z tego że co innego autor miał na myśli... ;)

ale wyławiam bo to Plolter.
paralaktyczny 2733 dni temu 0
Jego historia mnie wzruszyła. Teraz czekam na rzetelny tekst w temacie, jako odpowiedź na trollerkę Aure Canisa.

Żeby było jasne, nie twierdzę, że tekst jest zły. Twierdzę, że jest on dość prostą konstrukcją napisaną pod konkretne zamierzenie. Wyszło, jak widać po reakcjach, całkiem sprawnie. Jednakże nie jest to tekst w żaden sposób rzetelnie podchodzący do zagadnienia, czy nawet zagłębiający się w nie. Nie jest to tekst o feminizmie, lecz o mniej lub bardziej prawdziwych doświadczeniach. Zatem jest to tekst o poglądach na temat ideologii, a nie samej ideologii. Rozbudowany "like" na Facebooku. A czy "like" może być dobry lub zły?
fungus 2733 dni temu +4
Cóż za poruszająca historia człowieka który odkrył że nie jest centrum wszechświata (i przykro mu z tym żyć). Leję łzy nad jego losem.

Dodatkowy plus za odkrycie że feministki po filologii i wykładające na filologii przykładają duża wagę do językowych aspektów feminizmu. Kto by pomyślał!
ment 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -3
fungus 2733 dni temu +1
Odczuwasz podobnie obraźliwe, wzgardliwe generalizaje na temat kobiet z powodu rozmowy z jedną z nich? To smutne że również jesteś takim bucem.

Oczywiście, nie to żadna nowina że jesteś, ale głupio by mi było zostawić taki flamebait bez komentarza.
ment 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Podobne? A co obraźliwego, wzgardliwego było w tekście Aurego? Ale serio, najlepiej zacytuj.

A co do mojego bucostwa: wyjmij belkę z oka (sam wybierz, którego).
fungus 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
Całość, od początku do końca. Ok, nie wszystko było wzgardliwe, czasem po prostu głupie. Jak zacznę cytować, to mi wyjdzie tekst na całą stronę, dziekuję ale mam co robić zamiast dawać internetowe porady jak uniknąć bycia bucem.

Moje oczy mają się dobrze, dziękuję.
ment 2733 dni temu 0
"Jesteś durniem. Nie muszę uzasadniać mojego zdania, bo tak i chuj ci do tego!"

Fajny masz sposób prowadzenia rozmów. Powinszować.
fungus 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Dziekuję. Szczególnie gdy widzę kogoś komu kontakt z jedną osobą wystarcza do przedstawiania opinii o całym zjawisku społecznym. Wtedy już widzę że równie dobrze mogę walić głową w sciane - tylko na co mi to, jak to boli a mam książkę do przeczytania.

Chcesz, to przeczytaj tekst z linka raz jeszcze, dokładnie i zastanów się dlaczego jest obraźliwy. Jeśli bedziesz miał problemy, to poczytaj coś o feminizmie. Może uda ci się do tego dojść.
Craven 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Fungus, chyba inny tekst czytałeś, bo w tym co ja czytałem Aure Canis pisze nie o jednej feminitsce, tylko o całej armii wariatek, które spotykał na przestrzeni lat. Do tego wyraźnie wspomina, że spotkał też takie, które nie były stuknięte. Czytanko ze zrozumionkiem się kłania.
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -4
Craven 2732 dni temu +2
Teraz jestem pewien, że Ty jesteś krystalicznie pewien, że wiesz lepiej. Wszystko. Pogratulować bucowatości :)
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -5
Craven 2732 dni temu +1
Znaczy wychwalasz Aure Canisa? :)
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -3
Craven 2732 dni temu 0
Jeśli plecenie bzdur nazwać negatywnym komentowaniem... :P
fungus 2732 dni temu 0
Bzdur? Nie. Wiem że tak Ci najłatwiej odrzucić wszystkie nieprzyjemne czy zmuszające do myślenia komentarze. Ten sam problem ma Aure - łatwiej stwierdzić że feministki są stuknięte, niż przemyśleć to co mówią.
Craven 2732 dni temu +2
To Ty odrzuciłeś wszystko co on napisał (mam wątpliwości czy w ogóle przeczytałeś jego tekst), pominąłeś, że nie mówił o jednej osobie, olałeś to jak mówił o tym, że sprzyjał feminizmowi "normalnemu", zignorowałeś, że to napotykane przez niego wariatki w przyjaznych gestach doszukują się samczej dominacji i ukazywania przewagi.

Z tekstu wyraźnie widać, że Auro poświęcił sporo uwagi temu co mówią feministki. Z Twoich komci wynika, że nawet nie przeczytałeś jego tekstu. :)
fungus 2732 dni temu +2
Weź mnie nie rozsmieszaj, co to w ogóle jest "feminizm normalny"? W jakich przyjaznych gestach? Aure nie poświecił żadnej uwagi temu co mówią feministki czy kobiety w ogóle.

Och, poczekaj, kobieta nie chce być całowana w rękę? Co robi pełny "szacunku" Aure, nie całuje kobiety w rękę? Czy może robi TEH DRAMA, "Kobiety nie chcą być szanowane, A JA WIEM LEPIEJ jak szanować kobiety, niż one same" i jest to coś do opisania na blogu jako kobiece szaleństwo? Nie mam ochoty analizować linijka po linijce tej notki, która przeczytałem w całości.

Chcesz się czegoś dowiedzieć o feminizmie, google w dłoń. Chcesz sobie dalej żyć w swoim seksistowskim poczuciu wyższości, twoja sprawa.
Craven 2732 dni temu +2
Seksistowskie poczucie wyższości - dobre :D

Znowu obracamy do góry nogami pewne sprawy. To raczej powinno być "On chce przytrzymać mi drzwi?! A to wstrętne męskie bydle! Skurwiel jeden obrzyguje mnie samczą dominacją. Przecież JA WIEM LEPIEJ, że nie chodzi mu o życzliwy gest tylko o pokazanie mi, że jest seksistą o poczuciu wyższości! Może jeszcze chce mnie pognębić do reszty i pomóc nieść zakupy, bezduszna kanalia! POTWÓR!" :D
Craven 2732 dni temu +3
A jak przepuszczam sąsiada w drzwiach, albo puszczam do windy... to co to jest? Amicomorficzny kompleks supremacji?
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Weź nie pierdol. Przytrzymasz komuś drzwi, i zwykle jest dobrze, a czasem wyjdzie niezrecznie. Dojrzały człowiek jak mu coś wyjdzie niezręcznie to wzrusza ramionami i co najwyżej pamięta komu nie przytrzymywać drzwi. Dzieciak z robi z tego aferę nma blogu. Buc robi z tego aferę i jeszcze dopisuje że "omojbosze, kobiety som szalone".

Jak dla Ciebie podstawowy szacunek dla drugiej osoby to jest "obracanie spraw do góry nogami", to mi słów brak.
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -4
Craven 2732 dni temu +4
Sam pan pierdolisz :)

Aure nie robi afery. Aure opisuje sytuację. Natomiast ja nie jednokrotnie widziałem histeryczne reakcje na coś, co normalni ludzie nazywają zwykłą uprzejmością. Oburzenie jakbyś co najmniej dał po pysku i teksty o okazywaniu samczej dominacji.

Coś takiego, w reakcji na zwykłą grzeczność jest objawem ciężkiej szajby.
Seji 2732 dni temu +4
'co to w ogóle jest "feminizm normalny"'

No to jest taki feminizm, w ktorym kobieta podaje kapcie, robi kawe i nie gada za duzo. A, no i domaga sie, by jej otwierac drzwi i nosic zakupy. Bo przeciez kobiety nie potrafia i nie miesci sie w meskiej glowie, dlaczego mialy same chwytac za klamke albo za siatke.

Mamy tez "feminizm nienormalny" - taki jest wtedy, kiedy ona pcha wozek, dzwiga siate z zakupami, ciagnie drugie dziecko za reke i prosi dzielnego mezczyzne o pomoc, a on po mesku lezie z piwem w dloni i gada przez telefon, czyli spelnia swoja donosna funkcje spoleczna, a ona smie mu przeszkadzac.

Oczywiscie bedzie tez sytuacja patologiczna (to tak, zeby dopelnic obraz), kiedy on i ona maja rowne prawa, obowiazki i pozycje w spoleczenstwie, ale to jest tak glebokie science fiction, ze nigdy sie nie spelni - na szczescie, bo to by oznaczalo calkowita zaglade struktur spolecznych. Przeciez juz maja prawo glosu, a chca jeszcze wiecej, okropienstwo!
Craven 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
Głosuję za patologią.
ment 2732 dni temu +2
Seji, jak Ty możesz wypisywać takie bzdury?

Normalnym jest, kiedy, jeśli zrobisz coś, co nie spodoba się komuś, że ten ktoś zwróci Ci uwagę i wyjaśni, czemu mu to nie leży -nie będąc pełnym złej woli i chęci dopierdalania.

Jeśli z kolei otworzysz pannie drzwi, zaproponujesz poniesienie siatki lub zechcesz cmoknąć w dłoń, bo zostałeś nauczony, że tak wypada -normalna osoba lub feministka powinna stwierdzić "doceniam Twój wysiłek, rozumiem, że tak Cię wychowano, ale przeszkadza mi to, gyż a), b), c)".

Jeśli zaś dostajesz jazdę, bo tak, bo przecież poniżającym byłoby wyjaśnienie, dlaczego standardowe w naszym społeczeństwie zachowania są nie ok, to nie ma się co dziwić, że będziesz o feministkach miał zdanie nienajlepsze.

Podejście na zasadzie 'doedukuj się, durniu, bo twoja postawa mnie obraża' słusznie budzi sprzeciw -jest nieuprzejma i bezsensownie wroga.
Seji 2732 dni temu +3
Wy mozecie pisac, to ja tez. ;) Nie chce mi sie wdawac w dyskusje - zabawa zczytania wystarczy - ale odniose sie do jednej rzeczy.

"bo zostałeś nauczony, że tak wypada"

Zona przyniosla z pracy anegdotke: jej kolezanka obciela wlosy, na pol centymetra, moze krocej. Na co inna pracowa kolezanka zadala pytanie: "czy spytalas meza o zgode na obciecie wlosow?". Pytanie, o ile pamietam, pozostalo bez odpowiedzi, bo wazne bylo utrzymanie poprawnych stosunkow w pracy.

Nie zawsze to, czego cie nauczono, jak cie wychowano, co wyniosles z domu i co wydaje ci sie poprawne, wlasnie takie jest - wlasciwe i potrzebne. Zgadzam sie, ze warto zakomunikowac oczekiwania, potrzeby, wymagania, ale przyjmowanie odgornie, ze to, co ja uznaje za wlasciwe musi byc wlasciwe tez jest nienajlepszym pomyslem (dziala w obie strony).
ment 2732 dni temu +4
Ale to skad ludzie maja wiedziec, ze jednak nie wypada? No i dochodzi jeszcze kwestia, ze nawet wiekszosc kobiet w dupie ma feministyczne mzonki i nie beda propozycji poniesienia siatek uwazaly za probe ponizenia -raczej brak takiej propozycji uznaja za nieuprzejmosc. Niech wiec feminidtki edukuja, jesli im zalezy, ale niech zaczna tez myslec -spinanie sie do ludzi o brak swiadomosci problemu nie pomaga ich sprawie.

Rzeklem.
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -5
ment 2732 dni temu +2
Pewne źródła feministyczne pozwalają sądzić, że wspomniana przez Aurego Petra może nie wiedzieć, o co w feminizmie chodzi.

Przykładowo: "True feminism acknowledges that, yes, the two sexes of male and female do have their own unique features and differences, like men having inherently better physical strength. We are not denying the existence of such biological differences, neither are we trying to prove that they don’t exist or want to abolish them."

W świetle tej wypowiedzi można przecież uznać, że propozycja poniesienia torby jest po prostu aktem uprzejmości wobec słabszej fizycznie osoby -w zasadzie nie ma powodów uważać, że jest inaczej. Ale okazuje się, że Petrze to przeszkadza -czyżby nie uznawała swej mniejszej tężyzny fizycznej za fakt? Aure nie jest może najbardziej atletycznym z facetów, ale siły ma jednak raczej więcej.

Czy nie jest to zatem przypierdalanie się dla zasady?

Co więcej, potwierdza to w jakiś sposób Twoją tezę o mityczności zawziętych feministek -wychodzi na to, że Petra po prostu jest wredną osobą bez związku z feminizmem.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to miałem do czynienia i z Petrą (która może jednak feministką nie jest) i nawet kilkoma innymi, które się za feministki uważały i zachowywały się tak, jak to Aure opisuje.

Źródło cytatu: http://www.loyarburok.com/2011/10/17/feminism-myths-misconceptions-realities-part-1/
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
A jesteś w stanie zaakceptować fakt że każdy ma prawo do stwierdzenia czy chce żeby mu pomagać siatki nosić czy nie, niezależnie od Twojej intencji, więc robienie afery z tego że ktoś nie chce jest przejawem bucowsta i przekonania o byciu pępkiem świata?

Tak krótko bo akurat nie mam czaus odpisywać na całość twoich bzdur.
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
@ment

Tak dla Twojej informacji ciekawostka, gdyż z resztą nie ma sensu polemizować: feminizm to ogólne określenie kierunku w ideologii, w ramach którego działa wiele grup o odmiennych poglądach. Dla przykładu, dla niektórych grup feministycznych Wonder Woman (jeszcze przed zmianą stroju) była przejawem seksizmu, dla innych grup feministycznych ważnym (w świecie komiksu superbohaterskiego zdominowanym przez mężczyzn) symbolem wyzwolonej kobiety. Natomiast po zmianie stroju (2010 zdaje się), niektóre środowiska feministyczne wcześniej przychylnym okiem na WW spoglądające, odrzuciły ją (nowy strój pokazuje, że jedynie w spodniach można cieszyć się autorytetem), a inne wcześniej niechętne tej superbohaterce - wyraziły poparcie, gdyż WW zachowując swoje atrybuty przestała wyglądać jak tandetny sex-symbol.

A dyskutować o feminizmie zamiaru nie mam. Żaden ze mnie ekspert w temacie, byłoby to dyletanctwem.
Craven 2732 dni temu +1
Wciąż nie dociera. Problem jest w tym, że to psychofeministki robią aferę jeśli ktoś im przytrzyma drzwi. Nie w drugą stronę. Ale co ja po próżnicy, skoro i tak nie dotrze...
ment 2732 dni temu +1
@fungus Robienie afery z cudzego bucostwa niekoniecznie jest bucostwem, za to Twój sposób wypowiadania się jest nim bez wątpienia.

@paralaktyczny Te różnice tylko pokazują, jak problematyczny jest to ruch -absurdalny momentami jak religie. Jeśli co feministka, to inne zachowania wyklęte, to jak rozsądny człowiek może się z tym uporać? Zresztą ciężko uniknąć nieświadomego obrażania niestabilnych ludzi, którzy sami nie wiedzą, o co walczą. Nie ma się co dziwić, że feministki postrzegane są jako banda pojebańców -wymyślają sobie coraz to nowych wrogów i doszukują się przejawów prześladowania kobiet wszędzie -niedługo strach będzie starać się doprowadzić pannę do orgazmu, bo okaże się, że jest to tożsame z uważaniem ją za nie dość kompetentną do dojścia o własnych siłach (chciałem napisać: na własną rękę :P ). Rozumiesz chyba, dlaczego mało kto bierze ten ruch na poważnie?
mozambyk 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -4
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -3
ment 2732 dni temu +1
@mozambyk Dobrze, Panie, już nie będę.

@fungus Standardowo podwójne standardy. Keep up the good work.
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -3
Craven 2732 dni temu +1
Ja tu pianę widzę tylko po fungusiej stronie.
fungus 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -5
Senthe 2733 dni temu +7
Nie można tak po prostu napisać sobie czegoś na polterowym blogu (w końcu twierdzenie, że niby blog to medium do publikowania własnych przemyśleń to ściema i w takie coś nie wierzymy ani trochę). Co za zmyślny troll z tego Ałre, zatytułował notkę "wspomnienia i refleksje", a tymczasem znajdziemy w niej wspomnienia i refleksje! Ale uważaj, Ałre, nie z nami te numery, przecież widać jak na dłoni, że chciałeś tylko podrażnić zigzaka i Petrę.

Jezu, ludzie, wyluzujcie trochę.
paralaktyczny 2733 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -7
MacKotek 2732 dni temu +1
Zapisuj! Zapisuj!
Senthe 2732 dni temu +2
@paralaktyczny, oczywiście masz rację, to logiczne, że poruszanie tematu feminizmu na Polterze powinno być surowo zabronione pod karą grzywny -100 do punktów fejmu.
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
1. Tylko widzisz Senthe. Nie dostrzegam w tym tekście, ani tym bardziej w komentarzach pod nim (poza próbami Stinga i Ezechiela zdaje się) poruszania tematu feminizmu.

2. Zresztą, ucinając erystykę, nikomu nie zabraniam pisania czego chce, ani nikomu nie narzucam, czym ma prawo się podniecać. Moja opinia dotyczy jedynie tekstu i Aureusa.

3. Have fun, nie dbam o fundom na tyle, by tłumaczyć jak postrzegam świat. Otwarte do nadinterpretacji.
Senthe 2732 dni temu +3
1. Pewnie wynika to z faktu, iż tekst nie dotyczy feminizmu jako takiego, lecz jedynie osobistych przeżyć autora.

2. Yhy.

3. Aha, spoko, to po co czas ludziom marnujesz na głupie komciowanie, skoro nie chce Ci się nawet wyjaśnić, z czym właściwie masz problem? oO"

Spoko, have fun i ode mnie też EOT, bo nie ma tu o czym gadać :)
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -4
Senthe 2732 dni temu +6
Heh. No i nici z EOTa.

Zdaję sobie sprawę, jak Aure zapewne również, że na Polteru w tym momencie napisanie notki "Feminizm jest dobry", "Feminizm jest zły" "Feminizm jest niebieski" "Ja i moja dziewczyna" "Jak nigdy w życiu nie spotkałem żadnej feministki" "Nie wiem co to feminizm" - z dużym prawdopodobieństwem spowoduje zalew niskojakościowej trollerki pod spodem. (Co się zresztą, chciałabym zauważyć, jakoś nie wydarzyło.) Tylko jaki z tego wniosek? Aby o feminizmie w ogóle nie wspominać, bo nie? Jak dla mnie tekst Aurego jest napisany w sposób wyważony i nie widzę w nim autentycznie niczego złego. Czy to prowokacja? Mogłaby być, ale patrz wyżej - w tym momencie cokolwiek dotyczącego kobiet można by łatwo uznać za prowokację, nawet gdyby to Staszek Bez Winy tylko przytaczał wyniki jakichś badań :P. Jak dla mnie to przesada czepiać się człowieka, że pisze całkowicie normalny tekst na temat, który akurat wypłynął.

Poza tym nie do końca rozumiem, dlaczego uznawanie Aurego za nie-do-końca-trolla-o-jednolicie-czarnym-sercu-i-z-pewnością-złych-zamiarach nazywasz uznawaniem za idiotę ^^
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -2
@brak trollerki

Tyle, że ja się z tym spostrzeżeniem nie zgadzam. Dla mnie większość komentarzy pod tekstem wpada w tę kategorię. Zwyczajnie nie pojawiły się mocne opinie polemizujące, czego efektem jest brak flejmu. Tenże jednakże nie jest wymagany, by uznać wypowiedzi za trollujące.

@tekst Aureusa

Dla mnie natomiast tekst ten nie jest napisany w sposób wyważony i widzę w nim wiele złego.

Nie zakładaj, iż ktoś się czepia Aureusa za całkowicie normalny i niewinny tekst z któregokolwiek z powodów. Można po prostu odmiennie tenże tekst oceniać.

@idiota

Ponieważ reakcja na tekst była oczywista, a sam tekst został skonstruowany w sposób maksymalnie utylizujący ostatnio przejawiane na Polterze nastroje dla uzyskania konkretnego efektu. O czym Aureus dobrze wie, gdyż studiował zagadnienia związane z takim zastosowaniem konstrukcji w języku. Oraz czym Aureus już w przeszłości się bawił. I na czym też się przejechał, przypominam. Zatem uznając, iż jego tekst jest jedynie niewinnym przywołaniem doświadczeń, jednocześnie trzeba odmówić mu kompetencji w zakresie jego specjalizacji, jak i inteligencji wymaganej do dostrzeżenia jak jego tekst zostanie wykorzystany przez fundom ostatnimi czasy przejawiający konkretne nastroje.

@prowokacja

Czy to, że jakikolwiek tekst w temacie prowokowałby trolli, umniejsza w jakikolwiek sposób znaczenie tego, że ktoś celowo trolle sprowokował?

@drażliwy temat

Jeżeli pojawiłby się rzetelny tekst w temacie feminizmu (nawet krytyczny, wszakże sam jestem sceptyczny co do dzisiejszego stanu tej ideologii oraz ruchu wokół niej skupionego), ucieszy mnie to, nawet jeżeli będzie pożywką dla trolli. Tekst Aureusa jednakże taki nie jest, wręcz przeciwnie, dostrzegam w nim płytką manipulację. Niestety, dla fundomu wystarczającą, co już nie pierwszy raz widzimy.
Senthe 2732 dni temu +4
Ok, Tobie notka nie pasuje, bo jest "pustą manipulacją", mi pasuje, bo jest "całkowicie normalna". Inny odbiór rzeczywistości, nie ma sensu się spierać. Dzięki za poświęcenie czasu i pozdrowienia.
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Wzajemnie.
paralaktyczny 2732 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -4
Jagmin 2732 dni temu +3
Feministki, feminiści, szowinistki, szowiniści. Jak dla mnie to za dużo. Mnie bardziej mierzi jak ksiądz, tłumacząc swoje winy, mówi, że jest tylko człowiekiem. A tu mamy wypowiedź człowieka po przejściach z innymi ludźmi. Za to komentarze przezabawne, tu i na Polterze (choć już poblokowane). Jak małe dzieci.
Omlet 2730 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Czy to jest serwis poswiecony szeroko pojetej fantastyce czy promujacy wynurzenia sfrustrowanych debili nadal zyjacych w kulturowym XIX wieku? Prosze Was, rzygac sie chce od czytania takich gowien. Dziekuje takze tym ktorzy glosowali na ta notke, pozwala to wyrobic sobie opinie na Wasz temat.

Zenada i ciemnogrod, nie wiadomo czy sie smiac i plakac.

(sorry za brak polskich fontow, pisze z telefonu z rumunskim androidem)
paralaktyczny 2730 dni temu +1
To jest Sparta! Do upadłego będziemy bronili zboczonych politycznie notek i opartego na hipokryzji przekonania, iż chodzi nam o NORMALNĄ, rzetelną dyskusję!
paralaktyczny 2727 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
We wszystkich tych notkach jedyne składne i sensowne wypowiedzi są autorstwa Stinga oraz Jade Elenne. Cóż, taki fundom.
kbender 2727 dni temu - pokaż/ukryj ten komentarz -1
Teraz mnie zaintrygowałeś.

A jakiego fundomu byś sobie życzył?

EDIT: Kiedyś przyzwyczaję się do funkcji Odpowiedz... kiedyś...
paralaktyczny 2727 dni temu 0
Najpierw stwierdziłem, że trollujesz. Następnie napisałem długi komentarz. Zauważyłem, że jest to temat rzeka. Skróciłem wypowiedź do jednego zdania. Stwierdziłem, że i tak nie zostanie zrozumiane. Skasowałem je.

Życzyłbym sobie fandom. W takich warunkach nie ma sensu więcej pisać.

PS Odnośnie edycji, trzymam za to kciuki ;)
kbender 2727 dni temu 0
Nah, nie trolluję - chętnie zapoznaję się z innymi punktami widzenia na pewne sprawy.

Miłego popołudnia :)
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida