*

Armie Apokalipsy - aplikacja na Androida

Autorzy Armii Apokalipsy wrzucili do sklepu Google Play aplikację, dzięki której można losowo generować anielskie imiona dla postaci. Ma być to "test całego procesu tworzenia tego typu programów". — armieapokalipsy.pl
       
Avatar dodane przez: Seji do kategorii: RPG | stało się popularne 2406 dni temu.
pokaż w ramce · antygłosuj
Komentarze Kto głosował Powiązane
Seji 2406 dni temu 0
Jak zauważył na twitterze Borejko, jest to prawdopodobnie pierwsza dedykowana androidowa appka do polskiej gry fabularnej.
Seji 2406 dni temu +1
No to pierwsza oficjalna? ;)
Sethariel 2406 dni temu 0
Pewnie tak :)

Raczej byśmy słyszeli o tym, gdyby była wcześniej jakaś oficjalna do polskiego systemu. Ale głowy nie dam :P
ellentir 2406 dni temu 0
Chciałem tylko podać mały update. Właśnie wrzuciliśmy nową wersję aplikacji, która powinna działać na większej ilości telefonów. Szczegóły znajdziecie na blogu, ważne jest jednak to, że to nie aktualizacja, tylko zupełnie nowa aplikacja, więc trzeba ją "od nowa" ściągnąć (a wcześniej najlepiej odinstalować poprzednią).
Magnes 2405 dni temu +1
Dlaczego? Zgubiliście klucz czy coś? :)
KFCs 2405 dni temu 0
Też się zdziwiłem czemu aż tak kombinują :>
ellentir 2405 dni temu +1
Już tłumaczę. W jednym programie pisaliśmy apkę. Jest przyjemny, prosty i ma tylko tę wadę, że ustawia domyślnie za wysoką rozdzielczość i niektóre telefony nie obsługują. Drugi program ładnie to poprawia, ale generuje nowy klucz. Oba programy mają opcje importowania i eksportowana kluczy, ale ich nawzajem nie czytają. Teraz udało nam się wstawić jeszcze inny klucz, który poprawnie czytają oba. Dzięki temu w tej nowej wersji będziemy mogli robić normalne aktualizacje. Ot, losy testowego projektu :)
Wyślij komentarz
The Lost Heroes - platformówka na Androida