Przycisk głosowania na Bagno

Jeśli prowadzisz stronę lub blog o grach fabularnych, fantastyce, serialach fantastycznych, książkach, komiksach, grach planszowych, karciankach, czy czykolwiek innym związanym z tematyką Bagna, możesz dodać na końcu artykułu, który chciałbyś zobaczyć utopiony w Bagnie poniższy przycisk głosowania.

Początkowo przycisk będzie przenosił do strony dodawania wieści do Bagna, a kiedy ktoś (niekoniecznie ty) doda już ten artykuł do Bagna, przycisk zmieni się, pozwalając na przeniesienie się do strony artykułu (i głosowanie na niego, żeby znalazł się na stronie głównej Bagna).

Użyte rysunki:

Jak dodać przycisk głosowania na Bagnie:

Metoda I

Dodaj poniższy kod do kodu HTML twojego artykułu, żeby przycisk się pod danym artykułem pojawił. Pamiętaj, że kod MUSI BYĆ NA podstronie artykułu (np. stronie z komentarzami), a nie na twojej głównej stronie!

<script type="text/javascript" src="http://bagno.wieza.org/evb/check_url.js.php"></script>

Metoda II (bez javascript)

nowa metoda Jeśli powyższy sposób nie działa na twojej stronie lub potrzebujesz zamieścić przycisk w innym miejscu niż podstrona wieści lub artykułu (żeby wskazywał na inny adres niż adres strony na której jest), możesz po prostu zrobić odnośnik do dodania artykułu pod przyciskiem lub tekstowy. Pamiętaj tylko, aby zmienić http://onet.pl?cos%26reszta na adres wieści lub artykułu, którą chcesz w Bagnie utopić! Przy czym wszystkie znaki & musisz zastąpić przez %26

http://bagno.wieza.org/submit.php?url=http://onet.pl?cos%26reszta

Przykład: DODAJ DO BAGNA . Pamiętaj, by dodać do odnośnika target="_blank", dzięki temu użytkownik otworzy w nowej karcie lub nowym oknie stronę Bagna i będzie mógł nadal czytać artykuł, który dodaje.

Możesz użyć tego odnośnika z nowym, mniejszym przyciskiem bagna: , który znalazłem na forum Tawerny (mam nadzieję, żę się nie pogniewają ;) ).

Metoda III

Jeśli powyższe sposoby nie działają na twojej stronie lub potrzebujesz zamieścić przycisk w innym miejscu niż podstrona wieści lub artykułu (żeby wskazywał na inny adres niż adres strony na której jest), możesz wkleić poniższy kod. Pamiętaj tylko, aby zmienić http://onet.pl na adres wieści lub artykułu, którą chcesz w Bagnie utopić!

<script type="text/javascript" src="http://bagno.wieza.org/evb/check2.js.php?url=http://onet.pl"></script>

Błędy i problemy

Wszystkie błędy, problemy i pomysły proszę zgłaszać na adres: magnesus@gmail.com.